INETA IELĪTE

Valdes priekšsēdētāja

Juriste, bērnu tiesību eksperte. Latvijas pārstāve Eiropā un Eiropas Sieviešu lobija Valdes locekle. Darbojas Latvijas Dzimumu līdztiesības komitejā.

 

EDĪTE KALNIŅA

Valdes līdzpriekšsēdētāja

Dzimumu līdztiesības un sieviešu tiesību eksperte. Psiholoģijas doktorante. Pārstāv Latvijas Sieviešu NVO Eiropas Komisijas Padomdevēju komitejā sieviešu un vīriešu vienlīdzībai

 

GUNTA KELLE

Valdes līdzpriekšsēdētāja

Jaunatnes organizāciju apvienības "IMKA Latvija" vadītāja. Jauniešu politikas eksperte. Starpkultūru un dažādības vadības eksperte un trenere. Ikdienā strādā ar mazākumtautību sievietēm.

 

SAULCERĪTE BRIEDE

Valdes locekle

Nodarbinātības un sociālās palīdzības eksperte. Ikdienā strādā ar nodarbinātības veicināšanu. Labi pārzin Latvijas sieviešu – pensionāru vajadzības, darbojoties Latvijas Senioru kopienu apvienībā.

 

LAILA BALGA

Valdes locekle

Sociālās iekļaušanas eksperte. Izveidojusi Latvijas Pretnabadzības tīklojumu, lai strādātu uz sociālu drošu Latviju, kas brīva no nabadzības un sociālās atstumtības un kurā pieejamas ekonomiskās, sociālās un kultūras tiesības visiem.

 

KRISTĪNE OĻEIŅIKA

Valdes locekle

Valdē dod jauno un akadēmisko izglītoto sieviešu perspektīvu. Doktora grādu ieguvusi Londonas Universitātes koledžā (University College of London). Pētniece un Rīgas Stradiņa Universitātes mācībspēks.

 

ILZE KARSA

Valdes locekle

Kultūras un bibliotēku pārzinātāja. Ilze pati ir no Vidzemes un lieliski jūt reģionu sieviešu vajadzības un ikdienu.